Fossavatnsgangan 2024

Íslenska English

Go back to registration page

Registered contestants


25 km F Fossavatn Skate (Registered: 66)
Name Nationality YOB Team
Adelin Dyon CA 1989
Andra Gherghiceanu NL 1983
Andrea Kolbeinsdóttir IS 1999 Ullur
Andrus Heinsoo EE 1967
Anikken Gjerde Alnæs NO 1994 Team Ragde Charge
Árni Freyr Elíasson IS 1974 SFÍ
Artur Bodzek PL 1975 MUKN Pod Stróżą Lubawka
Benedikt Ertl DE 1998 Madshus
Christine Pasterczyk US 1966 Cambridge Sports Union
Conor Devin US 2010 Steamboat Springs Winter Sports Club
Craig Pepin US 1965 Mansfield Nordic Club
Dagur Benediktsson IS 1998 SFÍ
Dale Reynolds US 1954
David Schatz US 1980
Diane Ramey US 1954 Alaska Winter Stars
Edda Vésteinsdóttir IS 1981
Einar Árni Gíslason IS 2003 SKA
Einar Ólafsson IS 1962 Meistaraæfingar Einars Óla
Eva Brigitte Gottschall US 1961
Eyþór Freyr Árn IS 2008 SFÍ
Garrott Kuzzy US 1982 Lumi Experiences
Gary Neptune US 1945
Grete Piirsoo EE 1992 SportTravel
Hannah Radant US 1981
Heli Annika Heiskanen FI 1981 Internorm Alpenplus Trentino
Hrund Þórhallsdóttir IS 1976 Ullur
Ivana Kralova CZ 1969
Jaanus Vagel EE 1979
Jeffrey D Wilhelm Wilhelm US 1958
Jessica Devin US 1976
Jim Kuzzy US 1953 LaSquadra
Josef Kral CZ 1970
Jüri Marcinkevicz EE 1966 SportTravel
Karoline Næss NO 1994 Front Rustad IL
Langdon Devin US 2011 Steamboat Springs Winter Sports Club
Leon Radant US 1951
Leslie Taylor US 1961 Madnorski
Magnus Waaler NO 1993 Front Rustad IL
Margaret Miller US 1952
Marin Närska EE 1972 SportTravel
Marina Sauter DE 1997 Madshus
MARJATTA LEHTONEN FI 1945
Marvin Beer DE 1992 Madshus
Marvin Ulbrich DE 1995 Madshus
Matas Zalnaravicius IS 2009 SFS
Meg Fereday US 1958
Mike Kornell CA 1960 SportTravel
Minoru Matsuyama JP 1958
Öyvind Watterdal NO 1987 Team Næringsbank Stora Enso
Paul Arbisi US 1955 Lumi Experiences
Paul Nigon US 1980 Paul Nigon
Preetam Singh IN 1957
Robert Palliser CA 1946
Robert Ross GB 1958 LRNSC
Sigrún María Bjarnadóttir IS 1975 SKA
Snorri Einarsson IS 1986 SFÍ
Snorri Ingvarsson IS 1967 Ullur
Snorri Omarsson IS 1971
Sölvi Rögnvaldsson IS 1994
Stanisław Bodzek PL 2008 MUKN Pod Stróżą Lubawka
Stefano Zanotto IT 1992 Front Rustad IL
Tereza Hujerova CZ 1998 Team Robinson Trentino
Tom Schellenberg CA 1990
TRIINU TEE EE 1984 SportTravel
Veli Rautiainen FI 1948
Þórhallur Ásmundsson IS 1953
5 km CL Fossavatn (Registered: 15)
Name Nationality YOB Team
Bjartur Rytas Hauksson IS 2017
Elise María Rødfjell IS 1953
Freyja Rós Árnadóttir IS 2012 SFÍ
Guðmundur Högni IS 2014
Guðmundur Jens IS 1959
Hulda María Guðjónsdóttir IS 1985 SFÍ
Jökull Brimi Hlynsson IS 2015 SFÍ
Julian Númi Bechtloff Heiðarsson IS 2015 SFÍ
Kári Vakaris Hauksson IS 2015
Karl Gísli Smárason IS 2015 SFÍ
Kent William Rødfjell IS 1985
Margrét Obba Johansson IS 2016
Nancy Bechtloff DE 1982
Smári Karlsson IS 1976 SFÍ
Vaida Braziunaite IS 1986
1 km CL Children's Fossavatn (Registered: 8)
Name Nationality YOB Team
Edda Hólmarsdóttir IS 2015 Skíðafélag Akureyrar
Emil Sölvi Sölvason IS 2018
Emma Hallgerður Stefánsdóttir IS 2015 SFÍ
Erna Sól Guðnadóttir IS 2017
Hekla Líf Bragadóttir IS 2016
Kristján Breki Birgisson IS 2014
Lóa Hafrún Govoni IS 2016 FSÍ/HSV
Salóme Lea Birgisdóttir IS 2012
50 KM Cl Fossavatnsgangan (Registered: 286)
Name Nationality YOB Team
Ágústa Jónsdóttir IS 1970 Ullur
Albert Högnason IS 1960 SFI
Alena Motyčková CZ 1975 Czech Republic
Alger Närska EE 1970 SportTravel
Altman Martin CZ 1976 Piseklaufteam
Andra Gherghiceanu NL 1983
Andrea Kolbeinsdóttir IS 1999 Ullur
Andrea Nejrotti IT 1960 Ski nordico Torino
Andrea Ogi CH 1980
Andreas Rikken EE 1994 SportTravel
Andrus Heinsoo EE 1967
Andrzej Kaminski PL 1967 Bieg Piastow
Anikken Gjerde Alnæs NO 1994 Team Ragde Charge
Anna Marin Kristjansdottir IS 1978 Skokkhópur Álftanes/Skíða- og Skautafélag Hafnarfjarðar
Anna Martin DE 1995
Anne Steinbrenner DE 1979 Skíða- og Skautafélag Hafnarfjarðar / Víkingur
Anneli Levanen FI 1968 Finlandia hiihto
Annika Astola FI 1974
Anthony Lauriello US 1991
Arna Friðriksdóttir IS 1976 Skíða- og skautafélag Hafnarfjarðar
Arna Jónsdóttir IS 1989
Arna Pálsdóttir IS 1989 Meistaraæfingar Einars Ólafssonar
Arnar Ólafsson IS 2000
Árni Freyr Elíasson IS 1974 SFÍ
Árný Helga Birkirsdóttir IS 2007 SKA
Aron Trumm EE 1981 Suusahullud
Arpad Nagy US 1975
Ásdís Olga Sigurðardóttir IS 1976
Áslaug Árnadóttir IS 1970
Aðalsteinn Leifsson IS 1967
Baldur Baldursson IS 1959 Meistaraæfingar
Baldur Gunnlaugsson IS 1969
Benedikt Ertl DE 1998 Madshus
Bergþóra Baldursdóttir IS 1961 Ullur
Birgir Stefánsson IS 1991 Vbc
Birkir Þór Jónasson IS 1969
Birkir Þór Stefánsson IS 1968 Team Trölli
Birna Björnsdóttir IS 1980
Birna Hallgrímsdóttir IS 1982 Hlaupahópur HK
Bjarni Sv. Guðmundsson IS 1970 Sundfélagið Hvolpur
BJÖRGVIN SIGURÐSSON IS 1971 Útihreyfingin
Bjørn Hembre NO 1968 Arnarlax
Brenda Urton CA 1956
Bryndís Inda Stefánsdóttir IS 1971
Brynja Þrastardóttir IS 1981 Skíða- og skautafélag Hafnarfjarðar
Charlie Snow US 1959
Cheryl DuBois US 1961 Vakava Racing
Christie Rhodes Dekko US 1965
Christine Pasterczyk US 1966 Cambridge Sports Union
Christopher Gouldsmith GB 1987 Chris cross ski
Clelia Piirsoo EE 1966 SportTravel
Corinne Christen CH 1997 Grossen Sport
Craig Pepin US 1965 Mansfield Nordic Club
Dagur Benediktsson IS 1998 SFÍ
Daníel Jakobsson IS 1973 Fossavatn
Daniel Kosinski PL 1975 SN Klasyk
David Schatz US 1980
Denise Kornell CA 1962 SportTravel
Díana Harpa Ríkarðsdóttir IS 1972 SKÍÐA OG SKUATAFÉLAG HAFNARFJARÐAR
Dirk Markus AT 1971
Edda Vésteinsdóttir IS 1981
Eevamari Rauhamaki FI 1982 Finlandia hiihto
Egill Guðmundsson IS 1953
Egill Þorsteinsson IS 1974 Landvættir Egils
Einar Ágúst Yngvason IS 1963 SFI
Einar Árni Gíslason IS 2003 SKA
Einar Logi Vilhjálmsson IS 1979 Landvættir Egils
Einar Ólafsson IS 1962 Meistaraæfingar Einars Óla
Elisabeth Schicho DE 1991 Team: A/N Ausdauernetzwerk
Elly Van der Plas NL 1963
Embla Sveinsdóttir IS 1996
Emilía Borgþórsdóttir IS 1973
Eric Giroux CA 1969 Gatineauloppet
Erik Pallase EE 1976 SportTravel
Erla Björnsdóttir IS 1968 Akureyri
Espen Marcussen NO 1968 Lyn Ski, Norway
Eva Albrechtsen DK 1979 Útivættir / Skíða-og Skautafélag Hafnarfjarðar
Eva Margrét Ævarsdóttir IS 1973
Eve Rei EE 1966 SportTravel
Eysteinn Ísidór Ólafsson IS 2004 Landvættir Egils
Ferdinand Rust DE 1971 Bistdutotalvolldeppert
Francis Dupont CA 1971 Gatineauloppet
Frédéric Cormier CA 1970 Gatineauloppet
Garrott Kuzzy US 1982 Lumi Experiences
Geir Sigurðsson IS 1956 SFÍ
Germano Zinni IT 1958 Worldloppet Master
Gian-Reto Felix CH 1968 Buffaloenergydrink
GINA OESTERREICH US 1962
Gísli Bjarnhéðinsson IS 1971 Útihreyfingin
Gísli Einar Árnason IS 1974 SKA
Greta Björnsdóttir IS 1968
Gretchen Lebowitz US 1973 Lebowitz
Gunnar Knapp US 1953 Nordic Skiing Association of Anchorage
Gunnhildur Gunnarsdóttir IS 1989 Meistaraæfingar EÓ
Gustaf Virkus US 1950
Guðbjörg Berglind Snorradóttir IS 1985
Guðbjörg Óskarsdóttir IS 1975
Guðmundur Rafn Kristjánsson IS 1966 Íþrótta og málfundafélagið Ármann
Guðný Benediktsdóttir IS 1986 Útihreyfingin
Guðrún Ásta Árnadóttir IS 1975 Skíða og skautafélag Hafnarfjarðar
Guðrún Pálsdóttir IS 1955
Guðrún Svanbjörnsdóttir IS 1971 UFA Eyrarskokk
Guðrún Sæmundsdóttir IS 1967 Valur
Gylfi Ólafsson IS 1983
Hafdis Gunnarsdottir IS 1980 Gullrillur
Hagen Rossmann DE 1969 LG Wassersuppe
Halldór Garðarsson IS 1974
Halldóra Lóa Þorvaldsdóttir IS 1981 Reykdælir
Harlan Pietz US 1990
Haukur Þorsteinsson IS 1966 Ullur
Heino Piirsoo EE 1960 SportTravel
Heiða Björk Birkisdóttir IS 1984 Dream Team
Helga Clara Magnúsdóttir IS 1985
Helgi Jóhannesson IS 1979 SKA
Heli Annika Heiskanen FI 1981 Internorm Alpenplus Trentino
Henri Rauhamaki FI 1976 Finlandia hiihto
Herbert Urton CA 1956
Hermann Snorrason IS 1973
Hildur Elísabet Pétursdóttir IS 1971 Riddarar Rósu
Hildur Karen Jónsdóttir IS 2001
Hildur Kristjansdottir IS 1987
Hilmar Örn Kárason IS 1992
Hjördís Björnsdóttir IS 1990
Hjördís Þorsteinsdóttir IS 1979 Útihreyfingin
Hjörleifur Þórarinsson IS 1959 Ullur
Hjörvar Kristjánsson IS 1977 Vinir Valdimars
Hólmgeir Þorsteinsson IS 1972 Landvættir Egils
Hörður Vignir Magnússon IS 1965
Hrund Þórhallsdóttir IS 1976 Ullur
Inglin Hubert CH 1964 Buffaloenergydrink
Ingólfur Gíslason IS 1965
Íris Traustadóttir IS 1978 Sundfélagið Hvolpur
Irmen Noormaa EE 1990 Copper Trainings
Ísey Gréta Þorgrímsdóttir IS 1976 Útihreyfingin
Ivana Kralova CZ 1969
Jaanus Vagel EE 1979
Jakob Ásmundsson IS 1975
Jan Bartoš CZ 1982 Sámzasebe Team
Jan Ciha DE 1991 Team Madshus
Jan Hála CZ 1985 Czech Republic
Jan Vadlejch IL 1944 Jerusalem Ski Club
Jan Vondráš CZ 1964 Czech Republic
Jan-Ole Österback SE 1956 PWT Travel
Jeffrey D Wilhelm Wilhelm US 1958
Jenni Eloranta FI 1975 SportTravel
Jenný Jensdóttir IS 1968 Team Mt. Rass
Jiří Nosek CZ 1971 Czech Republic
Jiří Pulkrábek CZ 1968
joakim kofod DK 1947 Holte Ski
Jóhannes Guðmundsson IS 1974
John Ramey US 1953 Alaska Winter Stars
JOHN TORMONDSEN US 1958 Lumi Experiences
john wragg CA 1950
John Wragg CA 1950 SportTravel
Jón Einarsson IS 1966
Jón Ottó Gunnarsson IS 1965 Team Mt. Rass
Jón Páll Hreinsson IS 1973 UMFB
Jonathan Hasse SE 1988
JORGE FERNANDEZ HERAS ES 1966 SKI MADRID
Josef Kral CZ 1970
julia Virkus US 1952
Jürgo Väli EE 1985 SportTravel
Jüri Marcinkevicz EE 1966 SportTravel
Kári Jóhannesson IS 1974
Kári Páll Jónasson IS 1963 Völsungur
Karl Guðmundsson IS 1974 Útivættir
Karoline Næss NO 1994 Front Rustad IL
Kolbeinn Árnason IS 1971
Kristín Briem IS 1964
Kristján Haukur Flosason IS 1976 Útihreyfingin
Kristoffer Marø NO 1990
Kristrún Guðnadóttir IS 1997 Ullur
Kurt Luchsinger CH 1964 Buffaloenergydrink
Lars Grossen CH 1990
Laure Gurcel CH 1978
Leifur Þorsteinsson IS 1998
Leos Kocman CZ 1973
Leslie Taylor US 1961 Madnorski
Liam Williamson AU 1994
Lisa Hollensteiner US 1959 Sunny Hollow
Luciano Fiore IT 1945 ski nordico torino
Magni Hreinn Jónsson IS 1983
Magnús Bjarklind IS 1969 Víkingur
Magnús Eiríksson IS 1951
Magnús Haraldsson IS 1968 Meistaraæfingar EÓ/Ullur
Magnus Waaler NO 1993 Front Rustad IL
Mall Alev EE 1973 SportTravel
Marcus Eyre CA 1957
Margrét Valdimarsdóttir IS 1972 Hlaupahópur HK
Margus Tigasson EE 1969
Marina Sauter DE 1997 Madshus
Markku Levanen FI 1968 Finlandia hiihto
Marko Moisio FI 1967
Marti Viilu EE 1983 Tartu
Martin Veermäe EE 1972 Copper Trainings
Marvin Beer DE 1992 Madshus
Marvin Ulbrich DE 1995 Madshus
MEISSNER Janusz PL 1961
Merje Luik EE 1968 SportTravel
Mikael Karlsson IS 1995 Útilíf
Mike Kornell CA 1960 SportTravel
Milan Kott CZ 1972
Mindaugas Strumskis LT 1963 Perkunas
Mindy Benton US 1963 Loppet Nordic Racing
Minoru Matsuyama JP 1958
Nicholas De Veaux US 1989 BoyzWithThePipes
Nína Baldursdóttir IS 1986 FHÞ
Ólafur Björnsson IS 1967 Einn og ekkert
Ólafur Rúnar Ólafsson IS 1975 Landvættir Egils
Oliver Packmor CH 1993
Ondrej Bucek CZ 1980 Pisek laufteam
Ondřej Maryška CZ 1976 Czech Republic
Öyvind Watterdal NO 1987 Team Næringsbank Stora Enso
Páll Már Pálsson IS 1965 Skíða og skautafélag Hafnarfjarðar
Pavel Jezek CZ 1977
Peeter Piirimägi EE 1979 Kagu Motoklubi
Petr Altman CZ 1982 Skilauf team Písek
Petr Pumpr CZ 1977 ski lauf team písek
Preetam Singh IN 1957
Priit Põder EE 1963 SportTravel
Radoslaw Stefurak PL 1974
Ragnar Bragason IS 1974 SFS
Ragnar Haraldsson IS 1970 Skíða og Skautafélag Hafnarfjarðar
RAGNHILDUR GEIRSDOTTIR IS 1971
Rain Vosman EE 1982 Copper Trainings
Rannveig Hafberg IS 1966 Skíða og skautafélag Hafnarfjarðar
Reed Godfrey CA 1998
Reet Pallase EE 1977 SportTravel
Renato Turner CH 1987
Rhonda Millikin CA 1956
Robert Palliser CA 1946
Rocco Lenz DE 1964
Roland Widmer CH 1959 Buffaloenergydrink
Roman Dolezal CZ 1976
Romina Grossen CH 1992 Grossen Sport
Rosaire Cormier CA 1944 Gatineauloppet
Rüdiger Schmidt DE 1972 Bistdutotalvolldeppert
Rusty Zaspel US 1980
Samúel Orri Stefánsson IS 1982 SFÍ
Sigríður Gunnarsdóttir IS 1969 Meistaraæfingar EÓ/Ullur
Sigrún Tómasdóttir IS 1990
Sigurdur Isolfsson IS 1968 Skíða- og Skautafélag Hafnarfjarðar
Sigurgeir Svavarsson IS 1967
Sigurjón Hallgrímsson IS 1990
Sigurður Sigurgeirsson IS 1964
Sirrý Hallgríms IS 1971 Ægir3
Snorri Einarsson IS 1986 SFÍ
Snorri Magnússon IS 1967 Akureyri
Stanislav Hank CZ 1977
Stanislava Motyčková CZ 1971 Czech Republic
Stefán Freyr Jóhannsson IS 1975 Fĵallahlaupaþjálfun
Stefán Snær Ragnarsson IS 2001 SFS
Stefano Zanotto IT 1992 Front Rustad IL
Steinung Nymo NO 1982 Tromsø Sti og Helse
Steinunn Snæbjörnsdóttir IS 1980
svavar Þór Guðmundsson IS 1971 Riddarar Rósu
Sveinbjörn Sigurðsson IS 1965 Skíða-og Skautafélag Hafnarfjarðar
Svenja Grossen CH 1995 Grossen Sport
Sædís Guðný IS 1975
Tarmo Rei EE 1971 SportTravel
Tereza Hujerova CZ 1998 Team Robinson Trentino
Theodóra Björk Heimisdóttir IS 1964 Ullur
Thomas Lempe DE 1973 Laufgruppe Wassersuppe
Thomas Michel DE 1972 www.michel-sport.de
Thor Aspelund IS 1969
Tiit Matvejev EE 1999 SportTravel
Tim Latif DE 1976
Toomas Matvejev EE 1990 SportTravel
TRIINU TEE EE 1984 SportTravel
Trygve Lehne NO 1990
tuomo waltari FI 1975 Ukuran Ponnistajat
Unnsteinn Jónsson IS 1963 ska
Vesa Tiitinen FI 1976
Vilborg Þórsdóttir IS 1964
Vladislav Kalous CZ 1977
Wayne Kurtz US 1967
William Urton CA 1989
Wyatt Doop US 1992
Øyvind Jakobsen NO 1980 Tromsø Sti og Helse
Þóra Þráinsdóttir IS 1970 Úti
Þórdís Yngvadóttir IS 1970 Úti
þórhallur guðmundsson IS 1984 landvættir Egils
Þorsteinn Stefánsson IS 1969
Þórunn Ingjaldsdóttir IS 1979
Þröstur Jóhannesson IS 1955 SFÍ
Þrúður Óskarsdóttir IS 1969
25 KM Cl Fossavatnsgangan (Registered: 91)
Name Nationality YOB Team
Ágúst Guðmundsson IS 1964
Aleksandra Wegrzyniak IS 1978 Skíða og Skautafélag Hafnarfjarðar
Alice Knapp US 1959 Nordic Skiing Association of Anchorage
Árni Aðalbjarnarson IS 1953 Riddarar Rósu
Arnór Magnússon IS 1955
Birkir Kári Gíslason IS 2007 SKA
Bjarghildur Pálsdóttir IS 1973 Útihreyfingin
Bjarni Heimisson IS 1991
Brynhildur Ingvarsdóttir IS 1971
cecilie willoch NO 1958
Christopher Wold US 1962
Daan Grobben CH 1995
Dale Reynolds US 1954
Diane Roylance CA 1967
Edda Lind Guðmundsdóttir IS 2001 SFÍ
Einar Pétur Jónsson IS 1994 Fram
Elín Gísladóttir IS 1969
Elísabet Ásta Ólafsdóttir IS 2001 Landvættir Egils
Emma Johnston AU 1994
Epp Paal EE 1975 Worldloppet
Eva Brigitte Gottschall US 1961
Eyþór Freyr Árn IS 2008 SFÍ
Gary Neptune US 1945
Gísli Gunnlaugsson IS 1954
Grace Hood US 1978
Guðjón Höskuldsson IS 1950
Halldóra Jónsdóttir IS 1970 Meistaraæfingar Einars Ólafs
Halldora Traustadottir IS 1965
Hannah Radant US 1981
Haraldur Konráðsson IS 1970
Haukur Örvar Pálmason IS 1971
Heba Bogadóttir IS 1967 Útihreyfingin
Heiðrún Pétursdóttir IS 1985
Helga Huld Halldórsdóttir Petersen IS 1984
Herdís S Gunnlaugsdóttir IS 1958
Hermann Daði Hermannsson IS 1981 Reykdælir
Hjördís Halldórsdóttir IS 1972 Brunaliðið
Hrefna Ásgeirsdóttir IS 1996
Hugrún Elfa Hjaltadóttir IS 1978 Útivættir / Útihreyfingin
Hugrún Þorsteinsdóttir IS 1972 Ullur
Hulda Stefánsdóttir IS 1968 Skíða og skautafélag Hafnarfjarðar
illugi Sólveigarson IS 1992
Indíana Ása Hreinsdóttir IS 1977
Íris Hlín Vöggsdóttir IS 1982 Náttúruhlaup
Jeannette Menzies CA 1973
Jim Kuzzy US 1953 LaSquadra
Jón Heimir Hreinsson IS 1963 Íþrótta og málfundafélagið Ármann
Jóna Lind Kristjánsdóttir IS 1968 SFÍ
Jónas Pétursson IS 1972 Skíða- og skautafélag Hafnarfjarðar
Kristina Andersson IS 1961 Ullur
Kristján Hjörvar Hallgrímsson IS 1978
Kristjana Ólöf Sigurðardóttir IS 1964
Lára Birna Þorsteinsdóttir IS 1975 Heilsu og gönguklúbbur Jóns Grétars
Leifur Dam Leifsson IS 1977 GG Sport
Leon Radant US 1951
Marcel Derosier US 1969 Loppet Nordic Racing
Margaret Miller US 1952
MARJATTA LEHTONEN FI 1945
Matas Zalnaravicius IS 2009 SFS
Max Derosier US 2004
Meg Fereday US 1958
Oliver Kivimäe EE 1992 Tartu Ski Maraton
Ólöf Guðmundsdóttir IS 1973 Útihreyfingin
Óskar Kárason IS 1953 SFÍ
Paolo Romei IT 1959 Sci club Alaska MI
Paul Arbisi US 1955 Lumi Experiences
Paul Nigon US 1980 Paul Nigon
Pétur Oddsson IS 1963
Priscilla Craven Craven US 1964
Ragna Helgadóttir IS 1993
Rannveig Halldorsdottir IS 1964 Riddarar Rósu
Rósmundur Númason IS 1953 SFS
Sigríður Harðardóttir IS 1973
Silja Eyrun Steingrimsdottir IS 1982
Silja Rán Guðmundsdóttir IS 1992 SFÍ
Silje Beite Löken NO 1973
Sindre Lysne Benestad NO 1992 Overtoppen/Baker Hansen
Snorri Omarsson IS 1971
Sölvi Arnórsson IS 1962 ullur
Sölvi Rögnvaldsson IS 1994
Stefán Þór Birkisson IS 2008 SFS
Stephen Lebowitz US 1970 Lebowitz
Stig Benestad NO 1961 Overtoppen/Baker Hansen
Sunna Hlín Jóhannesdóttir IS 1977 Vinir Valdimars
Sveinn Finnbogason IS 1952 Ullur
Tegan Wold US 2001
Tom Schellenberg CA 1990
Veli Rautiainen FI 1948
Yngvi Gudmundsson IS 1984 Ullur
Þórólfur Þórsson IS 1976 Ullur
Þuríður Reynisdóttir IS 1970
12,5 KM Cl Fossavatnsgangan (Registered: 35)
Name Nationality YOB Team
Adam Smári Ólafsson IS 1997 SFÍ
Adelin Dyon CA 1989
Arnar Gauti Gíslason IS 2013 SKA
Áslaug Yngvadóttir IS 2011 Ullur
Ásta Sverrisdóttir IS 1978
Bára Benediktsdóttir IS 1958 Skíða- og Skautafélag Hafnarfjarðar
Bergþóra Sveinsdóttir IS 1991 Riddarar Rósu
Chris Cleveland US 1988
Conor Devin US 2010 Steamboat Springs Winter Sports Club
Emmanuelle Drogue FR 1975
Freyja Rós Árnadóttir IS 2012 SFÍ
Fritz Luchsinger CH 1959 Buffaloenergydrink
Halldór Margeirsson IS 1942 SFÍ
Hekla Dögg Guðmundsdóttir IS 1997 SFÍ
Hulda Guðmundsdóttir IS 1964 SFÍ
Ingibjörg Dagrúnardóttir IS 1973
Íris Helga Gígju Baldursdóttir IS 1980 Gönguskíðafélag Hafnarfjarðar
Jessica Devin US 1976
Karen Björk Eyþórsdóttir IS 1995
Katrín Sif Kristbjörnsdóttir IS 2003 SFÍ
Konráð Eggertsson IS 1943 Skíðafélag Ísafjarðar
Kristín Haraldsdóttir IS 1970
Langdon Devin US 2011 Steamboat Springs Winter Sports Club
Madeline Fallon GB 1973 LRNSC
María Sif Hlynsdóttir IS 2010 SFÍ
Michel André FR 1955
Rögnvaldur Sæmundsson IS 1968
Sigrún María Bjarnadóttir IS 1975 SKA
Sigurður Gunnarsson IS 1950 Ármann
Stefán Snær Stefánsson IS 1992 SFÍ
Sunna Adelía Stefánsdóttir IS 2012 SFÍ
Sverrir Hrafn Norðfjörð IS 2013 SFÍ
Valeri Vosman EE 1956 Copper Trainings
Valgerður Húnboga IS 1983 SKA
Þórhallur Ásmundsson IS 1953